Меню

Ресторан "Куманець" запрошує до щедрого українського столу! Тут всі страви по-домашньому смачні та приготовані за справжнім народним рецептами та традиціям української кухні. Ми нагодуємо Вас у "Куманці" так, як ніхто і ніколи не годував! Бо тут є все, чім славиться українська кухня: красний борщ з пампушками та часником, справжнісінька домашня ковбаска, пухкі вареники та духмяний хліб, кров'яночка, деруни, квашена капуста, оселедець з цибулькою, холодець з хріном та багато-багато інших страв!

А сало! Ви знаєте, яке у нас сало? Сало з часником - є, сало копчене - є, сало з чим завгодно - є, навіть з шоколадом і горіхами! І це все під чарочку "куманцовської горілки" і задушевну українську пісню. Приходьте та смакуйте на здоров'я!Снiданки

Снiданки

Багато з нас часто не обідають, обмежуючись чашкою кави, ранковий прийом їжі для багатьох не так важливий. Ми випиваємо чашку кави і - на роботу. А дарма. Сніданок не тільки корисний - це відмінний привід налаштуватися на робочий лад і добре себе почувати весь день.


Перейти в акційне меню