Підпишіться на новини


Відгуки

Professor Abraham Kuten, M.D.
We had an memorable dinner. Superb selection, excellent cuisine, beautiful location and warm atmosphere. Polite service. A place to return! our sincere appreciation and congratulations!
Читати докладніше

Наші зірки


Про ресторан > Наша команда

Наша команда

Відомий та шанований ресторан української кухні "Куманець" був заснований 10 лютого 2001 року. Це перший проект успішних і талановитих одеських рестораторів Віталія та Ліни Імерцакі , які вклали в нього душу та немов на рушнику , стежок за стежком дбайливими руками "вишивали" цей надзвичайний куточок мальовничого українського села у центрі Одеси.

Вже 18 років ресторан "Куманець" - це місце , де всі страви по- домашньому смачні , а атмосфера по-сімейному затишна. Багато славних людей побували в його стінах за цей час, а скільки звучало тут цікавих тостів, скільки важливих сімейних подій відзначалися та скільки раптових знайомств переходили в міцну дружбу.

Засновники ресторанів: Куманець,  Olio pizzaТёtя-Моtя
Виталій та Ліна Імерцакі.

Запитайте у будь-якого одесита підказати вам хороший ресторан з українською кухнею - і Вам , без сумніву , вкажуть дорогу до ресторану "Куманець". Тут шанують і цінують кожного гостя. Тут завжди випромінюють усмішки та гарний настрій. Керуюча команда ресторану "Куманець" це досвідчені, доброзичливі та уважні люди, які щодня піклуються про те, щоб ви завжди відчували ніби прийшли до гостинної української родини, де завжди раді бачити нових і старих друзів.

 

Керуюча ресторану Тетяна Бондар, Шеф-кухар Людмила Добіжа, Адміністратори Тетяна та  Світлана.

                                                                                                                                                                

                                 Двері нашого гостинного ресторану

 

                                               завжди відкриті для вас!

Якщо, ви бажаєте стати частиною ношої дружньої команди, телефонуйте за номером: (048) 777 70 05.

Або скористуйтесь формою обратного зв'язку: